מנדלה מג'אנק פוד בתערוכה של עינף עריף גלנטיבתערוכה של עינת עריף גלנטי בגלריה באצטדיון טדי מוצג וידאו ארט של מנדלה המשתנה לאיטה ואשר עשויה כולה מג'אנק פוד. הרקע שחור והג'אנק נראה יפהפה וזוהר - כמו בציורי הואניטס של הציירים ההולנדים במאה ה- 17 שההשפעה שלהם ניכרת בעבודות נוספות של האמנית. זו יצירה אחת בתערוכה שכוללת עוד שני אמנים (טל גולני ודניאל קיצ'לס) שיעניינו גם מבוגרות.ים ומתבגרים.ות, אבל העבודה הזו תדבר בודאי גם לילדות.ים קטנות.ים יותר. היא יכולה לעורר דיון מעניין, שכן לצד המנדלה היפהפיה מופיעים בשני מסכים נוספים באותו חלל, מעין "דיוקנאות" של פרטי ג'אנק פוד בודדים במצב המעורר דחייה עמוקה. אם אתןם בסביבה ממש כדאי להיכנס.

התערוכה תהיה פתוחה עד דצמבר 2021 (תאריך הסגירה המדויק לא צויין ויש לברר)


למי זה מתאים?

ממש לכולםן. אפילו קטנטנים ממש יהנו מהיצירה, אבל גם ילדים גדולים יותר, מתבגרים ומבוגרים ימצאו בה עניין.


מה לעשות בגלריה?

היצירה עצמה מהפנטת ומעודדת להתבונן בה עוד ועוד. בכל פעם שנדמה שהבנו מה מוצג בה, המנדלה משתנה ושוב מושכת להביט בה מחדש. מתוך ההתבוננות מתחילות.ים לשחק: איזה חטיף זה? זה הגודל האמיתי שלו? ולמה היא לא הציגה גם המבורגר/דוריטוס/מנטוס וכו' (רמז: הם כולם שם..)


כשמגלים את המסכים הקטנים יותר עם "דיוקנאות" החטיפים מתחילים קולות הגועל: "את זה אני כבר בחיים לא אוכל" וגם ההכחשה: "אצלנו החטיפים נראים הרבה יותר טוב".


אם יש כוח אז אפשר לדבר על המשיכה והדחיה שמעוררים בנו אותם חטיפים בדיוק ולחשוב אם יש עוד דברים כאלו בחיים שלנו.


ואם אני רוצה לדעת יותר?

כדאי לראות את האתר של עינת עריף גלנטי כאן. ממש מעניין! אפשר וכדאי לקרוא על התערוכה ועל התערוכות האחרונות בגלריה החדשה (שקיימת כבר 20 שנה) כאן.


כמה זה עולה? ואיפה זה בכלל?

הכניסה לגלריה בחינם. איצטדיון טדי בירושלים. בוייז: הגלריה החדשה בירושלים.


מתי זה פתוח?

ימי א', ב', ד' ו' – 10:00-14:00

ימי ג' – 15:00-19:00

אם אתם מגיעים בקבוצה אפשר לתאם ביקור 02-5834272


מה עוד בסביבה?

אפשר לשלב עם ביקור בגן החיות, האקווריום ועין יעל הנמצאים כולם קרוב יחסית. ותמיד יש את הקניון של מלחה...

14 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול