על החוגים

חוגי האמנות מתקיימים בסטודיו ייעודי ומאובזר בלב רחובות, ומעודדים יצירה עצמאית ורבת דמיון, סביב נושאים השאובים מעולמם של ילדות וילדים, לצד היכרות עם עולם האמנות וביטוי עצמי. בנוסף למפגש השבועי נצא פעמיים בשנה לראות תערוכות אמנות במוזיאונים וגלריות.

 "יוצאים מהקווים"  (ילדי גן, טרום חובה וחובה): במהלך השנה נתנסה בחומרים ובטכניקות שונות וניצור יחד את הבסיס להבנה של שפת האמנות וליצירה עצמאית ומלאת דמיון. בכל שיעור נסתכל על יצירות: מהנקודות של יאיוי קוסאמה ועד הפירות של קראווג'יו, נבדוק יחד מה אנחנו רואות ורואים, ונצא ליצירה: רישום, ציור, הדפס, פיסול, צילום, אנימציה וכל החומרים שבעולם. אורך כל שיעור שעה, ויש בו דגש על עבודה אישית של כל ילד וילדה ועל למידה משותפת במשחק והמצאה.

ימי א' 17:15 – 18:15, 200 ש"ח לחודש (המחיר כולל את כל החומרים).

"מדמיינים עולם" (כיתות א' - ב'): במהלך השנה נעמיק את ההכרות עם הכלים הבסיסים של האמנות: קווים, צורות, צבעים, טקסטורות ועוד, וכן את אפשרויות היצירה השונות: מאנימציה ועד מיצב, ומתחריט ועד צילום. ניצור סביב נושאים מעולמם של הילדים ובעקבות עבודותיהם של אמנים ואמניות: אווה הסה תלמד אותנו לתלות דברים מהתיקרה, לוקאס קארנך הבן יראה לנו איך מציירים בגדים ממש במדויק ופסלי יוון העתיקה יכניסו אותנו לעולם של אלים ומפלצות. אורך כל שיעור כשעה והוא כולל צפיה ושיחה סביב כמה יצירות רלונטיות, הנחיות ועזרה אישית, וחופש גדול המעודד לדמיון ויצירה. 

ימי ג' 17:15 – 18:15, 200 ש"ח לחודש (המחיר כולל את כל החומרים).

"המצאות ויצירות" (כיתות ג' – ו'): במהלך השנה ניצור יחדיו תוך עבודה אישית וקבוצתית סביב שלל נושאים המעניינים את הילדות והילדים: חברויות, סרטים, משפחות, חיות, פנטזיה ואפילו מסכים. סביב כל נושא נעבוד במשך כמה שיעורים, נכיר אומנים ואמניות רלוונטיות ונלמד ליצור בחומרים ובטכניקות השונות: הדפסי עץ, יציקות, אסמבלאג', אנימציה וכמובן ציור ורישום ועוד ועוד. מכל אלה ובעיקר מן הדמיון הפרטי ניצור פרויקטים אישיים. אורך כל שיעור כשעה ורבע והוא כולל שיחה קצרה סביב יצירות אמנות, הנחיה ועבודה אישית.  

ימי ה' 17:00 – 18:15, 250 ש"ח לחודש (המחיר כולל את כל החומרים).

כל הפרטים הטכניים:

  • החוגים מתקיימים בין ה- 22.10.19 ועד ל- 30.7.2020.

  • השיעור הראשון בחוג הוא שיעור ניסיון ולאחריו ניתן להחליט האם להרשם או לא. במידה ונרשמתםן שיעור הנסיון נחשב כחלק ממניין השיעורים באותו חודש.

  • ההרשמה היא בתשלום מראש לשנה כולה.

  • ניתן לבטל את ההרשמה בהודעה בכתב, חודש מראש. לאחר ה- 1.5.2020 לא ניתן לבטל את ההרשמה.

  • אם החסרתןם שיעור, ניתן להשלים אותו לאחר תיאום מראש בקבוצה אחרת תוך שבועיים.

  • אין החזר כספים על העדרות משיעורים מלבד אם מדובר במחלה ממושכת או נסיבות אחרות של כוח עליון. 

מרב ירושלמי

054-7417042

meravyerushalmy@gmail.com

רחובות